Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Segítség, hogy lehet visszavon...

Segítség, hogy lehet visszavonni egy megrendelést?!

Figyelt kérdés

iOffer-re regisztráltam tegnap és nézegettem árukat. Egy gyűrűnél megnéztem, hogy hogy is működik a rendelés. Úgy mint a magyar webáruházakban is 3 lépésből áll a dolog. 1, hogy milyen termék, 2 hogy adatok ellenőrzése, 3 fizetés. Én csak a 2. pontig mentem el, eddig is akartam, kíváncsi voltam, hogy hogy néz ki a fizetés, meg hogy hogy lehetne a gyűrű méretét leírni az eladónak, de nem volt semmi megjegyzés rovat. Itt annyiban is hagytam a dolgot, mert láttam, hogy csak visa, mastercard, AE, és asszem Discovery kártyával lehet fizetni, nekem pedig egyik sincs. De a rendszer meg úgy vette, hogy már meg is vettem a terméket és most kéne fizetni, pedig én csak a kettes lépésig mentem el, úgy is hozza be a oldalt, hogy a következő lépés (3.) a "complete purchase", arra meg nem mentem rá. Közben meg máshol már gratulál hogy megvettem a terméket, meg emailt is kaptam. Ilyenkor mit lehet csinálni? Kifizetni nem tudom, mert nincs is paypalom, se fizetésre alkalmas kártyám. (maestro-m van) Visszalépni sem lehetett a lépéseknél.

Az eladónak se lehet írni, csak valami want ad-ot írni... Ugye nem fogják elküldeni a terméket?


2013. jan. 11. 14:07
 1/5 anonim válasza:

nem ismerem az oldalt de ez szemet szúrt :

"Report a Bug/Problem


Report a bug/problem you see on iOffer.com. We'll take care of it as soon as possible.

[link]


szerintem írj ide, hátha válaszolnak

2013. jan. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Sikerült valahogy írni az előbb az eladónak. Bár azóta se találtam oda, hogy hol írtam, mert sikerült valami olyanra kattintani, hogy cancel transaction. Most kiírta hogy transaction canceled by buyer, de fent a nevemnél még mégis ottvan, hogy megvettem. :( Remélem nem lesz belőle baj.

Köszi, írok az iOfferre is.

2013. jan. 11. 14:32
 3/5 A kérdező kommentje:

[link]


Ezt találtam, azt írja, hogy csak akkor lehet visszavonni a tranzakciót, ha még nem fogadta el az eladó a megrendelést. De nekem elfogadta már szerintem, de ennek ellenére sikerült visszavonni, remélem. :( Félek, hogy mi lesz. Nincs is kártyám, amivel fizessek.

2013. jan. 11. 14:39
 4/5 anonim válasza:
írd meg nekik, hogy nem akartad megvenni, csak megnézted, mi hogyan hány méter, gondolom felfogják
2013. jan. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Eladónak sikerült megírni, meg azt is hogy nincs is kártyám. Remélem válaszol.
2013. jan. 11. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!