Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Veszej WI-Fi router pl:...

Veszej WI-Fi router pl: d-liket vagy mást akkor ha van mobilnetem és összekötöm vele akkor az felerősíti a netet pl.21mbit/sec-ből lehet 150-et? Vagy, hogy van ilyenkor?

Figyelt kérdés
Mert olvastam, hogy kell venni internetet szolgáltatótól nekem vodafone-os netem van akkor ha összekötöm és sokat netezek meg töltök le akkor az lelassulhat ha átlépem a korátot vagy mivel van WI-FI-m akkor nem?

2013. jan. 11. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

3 percembe került kihámozni ebből a maszlagból, hogy mit akarsz

válasz: nem (de még most sem tudom mire)

2013. jan. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Te leni nem magyar mert kicsit törni magyar.

?

2013. jan. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kezdjük az elején! 2 lehetőséged van internetezni.

Vagy mobilnettet használsz, vagy WIFI-n keresztül böngészel.

A kettő teljesítménye, nem fog összeadódni. Viszont ha nem szeretnéd, hogy a mobilneted lekorlátozzák, akkor használd Wifi-n telódat. Wifin keresztüli internetezést nem befolyásolja a mobilneted korlátozása.

2013. jan. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem lehet, maximum akkor ha olyan routered van ami tud a két internetkapcsolat között loadbalance-olni !
2013. jan. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!