Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek otthonra mi a...

Szerintetek otthonra mi a legolcsóbb internet megoldás hosszútávra telefonvonal nélkül?

Figyelt kérdés

A mobilinernet korlátos,nem sok adatforgalmat biztosít és szerintem drága.


A hagyományos ADSL telefonvonal nélkül szintén drága,havi 6000nél kezdődik.


WIFI HOT Spoton gondolkodok,de ehhez úgy tudom jobb Androidos telefon kellt venni.


Ti milyen megoldást javasoltok?



2013. jan. 12. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha 6000 Ft-ot soknak találod havonta, akkor felesleges mást keresned. Mobilnet és kész.

Mikrós is 6k vagy afelett.

2013. jan. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kösz, Lehet mobilnet lesz,ha nem találok mást,csak az korlátozott adatmennyiséget tartalmaz.
2013. jan. 12. 13:12
 3/5 anonim ***** válasza:

[link] A Medium csomaggal is jól jársz ha nem rádiózol és nem jutubozol állandóan.

10GB egy hónapon át a kereted 08H-24H-ig, ill 24H-08H-ig 100GB/hó, torrentre is bőven elég.

A kérdés hogy nálad milyen a lefedettség? de ha távolabb is van az adó lehet antennát használni, tetőre ki és kész.

2013. jan. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
XI.kerben vagyok.Ide szerintetek mi a legjobb,ami lehetőleg minél kevésbé legyen forgalomkorlátos+minél olcsóbb.
2013. jan. 15. 09:08
 5/5 anonim válasza:

Ez a csomag 4ezerbe kerül. Csupasz korlátlan ADSL.

[link]

2013. jan. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!