Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok a system32...

Miért nem tudok a system32 mappába másolni/felülírni?!

Figyelt kérdés
Egy témát akarok telepíteni, dek ell ahhoz a system32 mappába másolni. De nem engedi azt írja, nincs hozzá férés. MIÉRT?! Hogy tudom ezt feloldalni? Pls segítsetek!
2013. jan. 12. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért, mert ott a rendszerfájlok vannak, és laikus userek ott ne piszkálódjanak.
2013. jan. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha csökkentett módban sem megy a felülírás, vszínű használja a Windows (használatban van) előbb le kelleene állítani. KONKRÉTAN melyik fájlról van szó?? (pontos megnevezés+fájvégződés???)

(Jobb klikk!, Tulajdonságokban nincs írásvédettség?), amit el kell előbb távolítani.

2013. jan. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A rendszer gazda én vagyok! Tisztelt 2.! Ezek a fájlok azok:

*Oobfldr.dll,

*shell32.dll

*timedate.cpl

2013. jan. 12. 16:32
 4/4 coopper ***** válasza:

Szia.


Ha Win7-es akkor :


Windows 7-ben két mappa alapértelmezetten csak rendszergazdai jogokkal irható (Tehát irásvédett - hiába vagy rendszergazda)


1. Program Files

2. Windows


(Ha 64 bites win 7-ed van, akkor gomndolom még a "Program files (x86)" mappa is ide tartozik)


Megoldások :


1. Inditsd Rendszergazdai jogokkal azt a programot amivel másolni szeretnél : Jobb egér a programon és a megjelenő menűből: Futtatás rendszergazdaként. (vagy CTRL + SHIFT és program inditás - Explorer vagy TC)


2. Húzd le az UAC-t és ugy próbáld :

Start menű - Vezérlőpult - Rendszer és biztonság - Felhasználói fiókok felügyeletének módositása

Kép : [link]


3. Ha a fenti két verzió nem működne akkor win 7-es telepitőről bebootols számnitógép javitásban inditasz egy parancssort és megpróbálod ugy a másolásokat.


Sok sikert.

Üdv.

2013. jan. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!