Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha az előzményeket nem menti...

Ha az előzményeket nem menti a gépem, akkor más módon meg lehet nézni, hogy milyen oldalakat látogattam?

Figyelt kérdés
Beállítottam, hogy a firefox ne mentse az előzményeket.Van másik módja annak, hogy megnézzék, hogy milyen oldalakon jártam?
2008. jún. 1. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Sok oldal hagy sütiket a gépeden (Cookies), amik szontén nyomok.

Egy hozzáértő viszont rengeteg módját találja a dolgaid visszanézésének, mert a windows hivatalból tárolja a hálózati kapcsolatokat nem tudom meddig visszamenőleg, IP és portok alapján. De ehhez nagyon kockának kell lenni, ha nincs informatikus otthon, akkor bőven elég az előzmények kiírtása.


Ja és még egy fontos: az ideiglenesen letöltött állományokat is törölni kell (vagy tiltani), mert sokminden megmaradhat benne a látogatott oldalak képi világából.

2008. jún. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ezek az ideiglenes letöltött állományok hol tárolódnak? hol kell törölni?
2008. jún. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

C:\Documents and Settings\a neved\Local Settings\Temporary Internet Files

\Temp

\History

ezeket kitakarítanám a helyedben:D

2008. jún. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket!:)
2008. jún. 4. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!