Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha egy közzöségi oldalra vagy...

Ha egy közzöségi oldalra vagy egy cset oldalra szeretnék küldeni egy Youtube os linket amit megosztanék mássokalis azt hogytudom megcsinálni?

Figyelt kérdés
Ha mongyuk Youtubról szeretnék egy zenét másokalis megosztani egy cset oldal közössében akkor ugye amit elszeretnék küldeni vagyis megosztani akkora Youtubrol kijelölöm azta cimet és be illesztem a cst közösben de a beillesztés nem sikerül vagyis amit kijelöltem utána nem illeszti be ez mért lehet?Deha böngészöbe akarom a a kivánt oldalt be illeszteni ott müködik dea közzöségi oldalakon mértnem?Mien beállitást csinájak hogy mindehol betugyak illeszteni cimeket?

2013. jan. 12. 21:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Én most megosztok veled egy linket, melyet egy kicsit át kellene lapoznod! Legalább olyan sznten, hogy megértsük a kérdést!

Link:

[link]

2013. márc. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!