Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Megoldhato, hogy nemzetkozi...

Megoldhato, hogy nemzetkozi kamionoskent folyamotsan legyen internetem?

Figyelt kérdés

2013. jan. 13. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, csak nem mindegy merre mész. Ha veszel jó modemet, és mindig az adott országnak megfelelő ( érvényes) kártyát rakod bele, és térerőd is van, akkor lehetséges.
2013. jan. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
egyszerubb megoldas nincsen?
2013. jan. 13. 23:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak mobilnettel oldható meg szerintem. Esetleg vehetsz nagy teljesítményű WiFi antennát de azt mozgás közben nem fogod tudni használni.
2013. jan. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Attól függ mire kell neked a net, ha filmnézésre nem ajánlom, de pl:a családdal kb 10-20 perc beszélgetés naponta, e-mail olvasás írás esetleg nem találsz valamilyen céget azt megnézed a neten. Erre a piros szolgáltatónál van egy napi 50MB-os csomag.


Amennyiben csak egy-két országba jársz teszem azt Magyar-Német, Magyar-Francia stb.. akkor értelemszerűen valamelyik Magyar szolgáltatót kiválasztod ami számodra kedvező és azt országhatáron belűl használod.

A másikat az adott országban szintén csak ide nyelvtudás jó ha van, hogy tudj érdeklődni árakról.

Pl. Német: Aldis net, Lidl/Fonic net besétálsz valamelyik Aldiba és kérsz netet kb 50 euro körűl van a kezdőcsomag. Viszont hozzáteszem, hogy nem mindenütt jön szépen a net valahól elég lassú.

Francia: SFR szolgáltatót néztem eddig, de az elég drága biztos van másik is.

Ausztria: 3G szolgáltató ami úgy tudom nem számol fel roaming díjat Olaszban, Angliában sem.


Wifi antenna: nem tudom hogy az 55000 Ft-os antenna mennyit ér szerintem csodát nem kell várni tőle, de amit netvadász néven forgalmaznak, hát nem sok bizodalmam van benne városban biztos sok wifi jelet behoz.

2013. jan. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Nadetényleg ***** válasza:
Vehetsz a szolgáltatódtól spécibb csomagot, ami nem vészesen drága ha nem videó nézegetésre használod és sokat vagy külföldön. Internet külföldön, vagy internet roaming címszavakat keresd a szolgáltatók oldalain.
2013. jan. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!