Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egy weboldal vezetője bele...

Egy weboldal vezetője bele tud nézni a látogatók gépébe?

Figyelt kérdés

Például ha megnézek egy weboldalt annak a vezetője bele tud nézni a gépembe?

Mert mondjuk akinek van/volt blogja tudhatja hogy meg lehet nézni azt hogy a blogod látogatói milyen oldalon keresztül jutottak el a blogra.Nagyon minimális információt ad de akkor is megmutatja hogy az adott látogató melyik weboldalon talált rá a blogodra.


Most nem csak blogokra gondolok,mert pl a facebook vezetői is bele tudnak nézni az ember előzményeibe.


Szerintetek mennyire néznek bele?


2013. jan. 14. 01:24
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Persze, mivel látja a referert ezért már a gépedbe is simán belelép és tölti épp lefele az asszony homevideóját.
2013. jan. 14. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
logika
2013. jan. 14. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Humorherold,értékelem a viccet,de milyen referer? Kérlek fejtsd ki a válaszod,de másokét is szívesen várom.
2013. jan. 14. 02:20
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem, nem tud belenézni. Semennyire! Egyáltalán nem lát semmit a gépeden. Mégis hogyan láthatna? (Hacsak nem egy vírusterjesztő weboldal és te telepíted a vírust a gépedre, de ez egy másik történet)


Tehát még egyszer. Nem lát semmit a gépeden, hozzá sem fér.


A "referer" link pedig egy visszacsatoló link ami megmutatja, hogy honnan érkezett a kérés eredetileg.

[link]


De ennél tovább nem jut a weboldal tulajdonosa. Nem fogja látni, hogy te az ő oldalán kívül milyen más oldalakat nézegettél reggel 8 és 10 óra között.

2013. jan. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tessék, itt van, amit lát:

[link]


Esetleg még pár jelentéktelen információ:

[link]

2013. jan. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem láthat semmit a gépeden mivel az oldal is egy szervergépen van és nem az ő saját számítógépén. Olyan nincs hogy rámész egy oldalra és az üzemeltető lát mindent a gépeden, ennyi erővel IP cím alapján is bele nézhetnének a gépedbe anélkül hogy rámennél bármilyen oldalra, de ilyen sincs szóval nem igaz !:D
2013. jan. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ó nagyon köszönöm,én elég amatőr vagyok ezekhez a dolgokhoz,csak kíváncsi voltam hogy most mi a helyzet,mert olvastam hogy bizonyos oldalak látják.

De tényleg köszönöm a linkeket,meg hogy elmagyaráztátok :)

2013. jan. 15. 02:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!