Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Létezik-e olyan beállítás a...

Létezik-e olyan beállítás a Microsoft SkyDrive-ban, amellyel az alapértelmezett mappák almappáiba feltöltött tartalom láthatóságát egyedileg korlátozni lehet?

Figyelt kérdés
Tehát azt szeretném elérni, hogy az a címzett akinek a generált megosztási linkkel jogosultságot adtam a mappa olvasására/szerkesztésére csakis a számára kijelölt mappát láthassa/szerkeszthesse, a többit ne!

2013. jan. 14. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Webes felületen alapból olyan egyedi hozzáférést lehet generálni, amivel ezt hajtod végre.
2013. jan. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Konkrétan álláspályázatokról lenne szó, tehát az e-mail törzsszövegébe szeretném beilleszteni a linket a fenti módon viszont az opciók szerint ahhoz, hogy 'korlátozzam' a láthatóságot ismerősnek/Microsoft fiókba bejelentkezettnek kell lenni(?) tehát a címzettnek lennie kell egy hotmail-es fióknak például? Ez elég necces. Ha pedig a mappát osztom meg, hogy teljesüljön a korlátozás akkor a tárgymezőt nem tudom szerkeszteni és elég hülyén mutatna egy álláspályázatnál, hogy "XY megosztott Önnel egy mappát ..." stb.
2013. jan. 15. 10:31
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem, hogy most nyilvánosra állítottam a SkyDrive-omon lévő mappák láthatóságát de így ha akar vissza tud lépegetni a fő mappába, tehát látható az egész tárhelyem ...
2013. jan. 15. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!