Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnám törölni az...

Hogyan tudnám törölni az mlapon a weboldalamat ha nem tudom se a felhasználónevemet, se a jelszómat?

Figyelt kérdés

2013. jan. 15. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom mplap hogy működik, de ha nem tudsz bejelentkezni akkor aligha fogod törölni a weboldaladat.


Ha van rá lehetőség akkor nézzél valami jelszó emlékeztető lehetőség után vagy írjál az üzemeltetőnek.

2013. jan. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de a jelszóemlékeztetőhöz kell az email cím,de már elfelejtettem
2013. jan. 15. 20:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor így jártál...


Még továbbra is adott a lehetőség, hogy írsz az üzemeltetőknek, kérdés, hogy van-e valamilyen lehetőség az azonosításodra felhasználónév és jelszó nélkül.


Mert ezek közül azért legalább a felhasználónevet vagy a regisztrált email címet kérhetik, hiszen valami alapján azért még nekik is be kéne tudni azonosítani téged.

2013. jan. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és a mozilla hova menti az email cimeket és a jelszavakat?mert akkor talán megtudhatnám h milyen emaillel regusztráltam.
2013. jan. 16. 19:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Beállítások > Biztonság > Mentett jelszavak
2013. jan. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!