Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Budapesten tudtok olyan...

Budapesten tudtok olyan helyet ahol van ingyen WiFi?

Figyelt kérdés
McDonalds's meg ilyen helyeken kívül mert ugye ahhoz fogyasztani is kell hogy felmehess ott a WiFi-re és én olyan műanyag cuccot nem akarok enni. Azért kérdem mert otthon a kedves szolgáltatómnak késtem 1 hetet a számlával és kikapcsolták a netet ( Most ismerősömnél netezek ). Eddig az Árkádba néztem a WiFi-t de ott nem tudtam felkapcsolódni mert jelszós volt. Tudtok olyan helyet ahol van ingyenesen használható WiFi hálózat?

2013. jan. 16. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Csomó helyen van free wifi, csak meg kell nézni.

KFC-ben fogyasztás nélkül is elérhető volt legutóbb pl. szóval ezeket érdemes bejátszani, vagy a nagyobb bevásárló központokat.

2013. jan. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anti paladin ***** válasza:
2013. jan. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudom hogy csomó helyen van jelszó nélküli WiFi csak azt nem tudom hogy az direkt ingyenes vagy egy gondatlan ember nem jelszavazta le mert az utóbbi esetben nem szívesen csatlakozok fel rá.
2013. jan. 16. 19:01
 4/6 anonim ***** válasza:

Direkte ingyenes hogy sok ember menjem oda és alkalomadtán egyen is valamit (KFC) ne csak melegedjem meg jót érezzen a net előtt...

VAn ahol (nagyon elvétve csak és ritkán) hacker kihasználja mindezt, de mondom ez nagyon ritkán fordul elő.

2013. jan. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az ismerősöm azt mondta hogy az Aréna Plaza-ba 100% hogy van ingyen WiFi és onnan nem küldenek el. Most itt ülök az Aréna Plázába laptoppal az ölembe :D
2013. jan. 16. 22:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Köki terminálnál is van
2013. nov. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!