Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Új facebook vírus, megoldás?

Új facebook vírus, megoldás?

Figyelt kérdés
Van ez az új facebook vírus, amikor az összes ismerőst bejelöli bejegyzésbe sokszor egymás után egy linkhez, és nekem folyamatosan arab oldalakat lájkol, arab cuccok vannak kedvencek között is. már változtattam jelszót is, nem lett jó. csináltam új facebook fiókot 3 nap után addig nem is faceztem de nem lett jó és az új facebook fiókon is ezt csinálja. Van már erre valami megoldás?

2013. jan. 16. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
nem kellett volna ráklikkelni, hamarosan lecseng, jelentsd spam ként ésa facebookosok majd intézik
2013. jan. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én sem klikkeltem rá,de mivel valaki más akaratán kívül megjelölt egy spam-ben,így megkaptam a vírust Én is!Azóta sajnos az Én nevemmel is küldi,sőt,már be sem enged lépni facebookra
2013. jan. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
utolsó igen ugyanígy van nekem is :S
2013. márc. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kispacsirta válasza:
...És nekem is detto ! :// HOgyan lehet jelenteni ?? Hol lehet elérni a facebook készítőit??? Egyáltalán örökre törlődik ez a facebook oldalam mindennel együtt?? Remélem nem ..:S
2013. márc. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!