Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ennél a csomagnál hány megával...

Ennél a csomagnál hány megával tudnék letölteni garantáltan? (többi lent)

Figyelt kérdés
[link]
2013. jan. 17. 08:07
 1/3 Hazardteam ***** válasza:

'Garantáltan' nem tudom, az a szolgáltató magánügye kb. DE a névlegeset úgy tudod kiszámolni, hogy a megadott Megabit értékét szorzod 1024-el, majd elosztod 8-al és kijön mennyi a másodpercenkénti letöltési sebességed kilobitben.


(25 * 1024) / 8 = 3200=3.2Megabyte/másodperc a maximuma (a névlegesre írt maximális sebessége, már ha a szolgáltató betartja)


A 'garantált' náluk (az oldal szerint) 12.5Megabit, ami annyit jelent, hogy ha ehhez igazodnak legfőképp, akkor 1.6Megabyte-al tudsz majd letölteni.


Egyébként nem tűnik valami olcsónak, bár ez helyfüggő is (vagyis, ha még ez a legjobb az adott körzeten belül elérhetőek közül, akkor nincs sok választási lehetőség)

2013. jan. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kilóméterfaló80 válasza:

Nekem inviteles optikás netem van,elvileg 50-es ,de gyakorlatilag 60-65 a tényleges.Tehát nemhogy eléri,de meg is haladja az igért letöltési sebességet. :)

Valószínűleg az is lényeges,hogy mennyire közel vagyunk a központhoz,szerencsére én a közelében lakom,lehet azért jön ilyen jól.Optikai netet sokan dicsérik egyébként!

Én már 5éve az invitelnél vagyok - igaz nem a legolcsóbb,de nekem sosem volt semmi gondom a nettel...nincsenek kimaradások,lassulások,ha esett,ha fújt a szolgáltatás mindig hibátlanul működött.

2013. jan. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A garantált az ott van leírva 5Mbit/s
2013. jan. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!