Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van tele a facebookom...

Eazy_E kérdése:

Miért van tele a facebookom török kiírásokkal, emberekkel, meg mindennel ami török?

Figyelt kérdés
Ma beléptem és láttam hogy magától lájkol ilyen random török embereket meg oldalakat és akkor az egész falam török sz*_okkal van tele... csináltam új facebookot... és egyből ugyanaz...

2013. jan. 17. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyszer valamikor rákattintottál egy török linkre vagy egy ismerősöd által küldött megosztáson egy linkre. Igy a spamvadász török a láncszerű folyamatban szert tett sok ember adatára. Azok mind kapják az ökörséget. Nagyon meg kell gondolni hogy mire kattintasz. Egy ismerősöm törökje már 120millió lájkolásnál, kattintásnál tart! Neki pénz jelenthet és egyben szórakozást, neked meg bosszuság

Letiltani nem tudod, megoldás: Jelented a Facebooknak

2013. jan. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a böngészőben van vírusos bővítmény vagy kiterjesztés, toolbar. Azokat tilts le. Többnyire the social networks néven települ foxiba, de állítólag van akinél más néven. Mindenesetre a toolbarokat tiltsd le és töröld, amúgy sincs haszon belőlük.

Azután a török profilokat és oldalakat amikre feliratkozott már neked kell törölni visszavonni a lájkokat felíratkozásokat.

2013. jan. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
ugyan ez az én bajom is már felfüggesztettem magam a facen uj böngészőt használjak?
2013. febr. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Minek? Ha sikerült blokkolni, akkor nem muszály.
2013. febr. 13. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
De kell az új böngésző mert ha arról lépsz be mint régen újra megjelennek.
2013. márc. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!