Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tényleg mindenkinek elég a...

Tényleg mindenkinek elég a facebookos kapcsolattartás? Nem érzitek, hogy ezzel milyen rossz irányba halad a világ?

Figyelt kérdés
Van itt más is, akinek kezd az idegeire menni, hogy már szinte nincs is más mód beszélni a barátokkal, mint a facebook...? Tudom hogy adott esetben hasznos lehet, de elég ez? Én úgy szeretném kimenteni a kapcsolataimat onnan... Külföldön élek, de már azon gondolkozom, hogy levelet írok annak a kevés otthoni embernek, aki tényleg, őszintén számít nekem. Rendes, kézzel írt levelet, postán. Az is személyesebb, mint az állandó facebook, nem? Ti hogy vélekedtek erről? 22L
2013. jan. 17. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Na de komolyan feladjak egy olyan eldöntendő kérdést postán, mint a "pénteken bebaszunk"?
2013. jan. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nyilván ha valakivel be tudsz baszni pénteken, akkor egy országban vagytok, ebben az esetben nyilván ne levelet írj, hanem hívd fel, vagy beszélj vele SZEMÉLYESEN. Mint írtam én külföldön vagyok. De látod, pont erről beszélek. Mintha a személyes megkérdezés opciója már nem is létezne....
2013. jan. 17. 19:20
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát de a facebook ingyen van, a telefon meg drága.
2013. jan. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A levél, akár kézzel írják, akár géppel, mitől személyesebb, mintha a fészen írsz valakinek privit?


Amúgy nem, nem elég, és rossz irányba halad, de mivel az összes ismerősöm dolgozik, és családos, igen nehéz összeegyeztetni a "randikat". A telefon pedig elég drága, hogy a napi apró-cseprő dolgokat azon tárgyaljuk meg.

2013. jan. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ha géppel írod nem személyesebb, de ha a saját kicsi kacsóddal, az azért csak ér valamit, nem? Vagy én lennék túl maradi?
2013. jan. 17. 19:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, úgy tűnik, te vagy a maradi. Én kb 20 éve nem írtam kézzel levelet. Már akkor is utáltam, és örülök, hogy van valami, ami gyorsabb, és akár napi 10-szer is lehet dumálni.
2013. jan. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem nincs fészbúkom,soha nem is volt. De nem is lesz. A mobil használatán is vaciláltam,majdnem letettem, de végül csak maradnia kellett
2013. jan. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jó nyilván nem mindennap akarok mindenkivel levelekben beszélgetni, az elég sok idő meg pénz lenne... De aki számít azzal nem elég a facebook... Meg nem tudom, ti hogy vagytok vele, de nekem például van 1-2 (tényleg csak 1-2) olyan ember az életemben a családomon kívül, akiknek például ha szülinapjuk van, én nem tudom őket egy egyszerű facebook üzenőfalas boldog szülinapottal lerendezni.... ez se lenne normális? Ismétlem, 4 ország választ el Magyarországtól, de így sem megy ez nekem. Akkor kitalálok valamit, videót csinálok, levelet írok, de nem faceboookon köszöntöm fel...
2013. jan. 17. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!