Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ti ki szoktátok kapcsolni a...

Ti ki szoktátok kapcsolni a routert esténként?

Figyelt kérdés
Zyxel nbg 4115 3g routerem van és az usb modem amit beledugok nagyon felmelegszik . sztetek kikellene kapcsolnom? félek h kiég vagy valami

2013. jan. 18. 15:46
 1/10 anonim ***** válasza:

Mi kikapcsoljuk, asszonynak mániája, meg környezetudatosság meg anyámkínja...

Amúgy elér egy hőfokot és utána nem melegszik tovább, nem fog kiégni, nem muszáj ki-be kapcsolni.

2013. jan. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
sztem énis kifogom :)
2013. jan. 18. 15:53
 3/10 A kérdező kommentje:
korlátozott usb netem van :) 1 honapra 14 giga és nehogy valamit huzzon este vagy valami iylesmi :)
2013. jan. 18. 15:54
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem is Zyxel van, és őszintén szólva, nem tudom, mikor volt kikapcsolva utoljára.
2013. jan. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha kinyomom az elosztón a billenőkapcsolót akkor a router is kikapcsol és mindig kinyomom a billenőkapcsolót.
2013. jan. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

mi is kikapcsolunk egy ilyennel /kép/routert, modemet ,gépet ,mindent minden este,már 4 éve, de még ebből semmi kárunk nem lett

[link]

2013. jan. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
értem köszi a válaszokat.:)
2013. jan. 18. 18:50
 8/10 P.O.C. ***** válasza:
100%

Elvileg nem lesz baja a folyamatos ki-be kapcsolástól, bár igaz folyamatos üzemre tervezték őket, de ha a modem tényleg így melegszik, akkor érdemes.


Én már vagy két éve nem kapcsoltam ki, igaz okkal mivel hogy a routeremen megy a torrent seed, egy külső vinyó van rákötve. De még mindig megy, mint az óramű. Szóval nem hiszem hogy csökkenne tőle az éltartama ha mindig be van kapcsolva. Azt sem lehet mondani hogy sok áramot spórolsz meg vele. Még egy TV is többet fogyaszt stand by módba, mint egy router alapesetben.

2013. jan. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi a választ nem az áram miatt kérdeztem :DDDD :) az már igazán semmiség:)
2013. jan. 19. 09:22
 10/10 Csete Tamás ***** válasza:
Nem. Nem melegedett eddig fel
2013. jan. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!