Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen szolgáltatót tudnátok...

Milyen szolgáltatót tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
Most a T-home-nál vagyunk (véleményem szerint a legrosszabb szolgáltató), kb 3000 havonta a net, és ilyen árban még a UPC is jobbat kínál, de érvekkel meg kéne győznöm nevelőapukámat, hogy váltsunk szolgáltatót.. Szóval, kit tudnátok ajánlani 3000-4000 forintér, erősebb le és feltöltéssel? A jelenlegi 1,7Mb/s le, és 120Kb/s fel

2013. jan. 18. 21:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Ahhoz kellene tudnunk hogy hol laksz.

Nem kell lakcím, csak város, vagy település neve.

A UPC-t nem ajánlom, mert csalnak, korlátozzák a netet, és a hálózatuk építésének és a karbantartásának a díját néha az ügyfeleken verik le.

Sunyi banda.

2013. jan. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
BP city
2013. jan. 18. 21:44
 3/9 anonim ***** válasza:

Szóval Budapest.

Nem tudom melyik körzet, de ha lehet akkor inkább a digi, annak kedvezőek az árai és jók a szolgáltatásai.

Az internet nagyon jó, és olcsó is, egyedül a tv szolgáltatás nem valami jó a csatorna választék miatt, de ez van, ők legalább nem csalnak.

2013. jan. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A UPC nem korlátozza a torrentett. Én ajánlom a UPC-t ha elérhető nálad. Ismerősömnek UPC FiberPower 50 csomagja van és még soha nem volt vele semmi probléma.
2013. jan. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%

Nem rossz a UPC. nem értem miért korlátoznák a netet. nagyon is jó a Fiber. stabil és nincs lassulás. jah igen max ha nem fizeted be akkor korlátozzák

én havonta kb 3000Ft-ot fizetek a 25-ös Fiberért. és bőven elég.

TV-t nem nagyon szoktam nézni ha nézem is max National Geographic meg Discovery. mert a többi csatornán nincs egy normális műsor. a Film+-on meg hétfőtől péntekig és szombat és vasárnap Buds spencer megy. úgyhogy inkább hagyjuk :D

A telefon hálózaton belül ingyenes. vonalasra 12FT/perc mobilra pedig 63Ft/perc. de a Thome-nál biztosan jobb a UPC

2013. jan. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hú mint valami rossz reklám :D

Korlátozzák, ha úgy látják leterheled a szerverüket.

Azt hiszem havi 1 TB a max le és fel, aztán belassítják és plussz díjat számolnak fel.

Egy rakás fórumon erről beszélnek, köztük nc-n is.

Ha csak megnézel pár lapot az nem érdekli őket, de ha elkezdesz töltögetni akkor figyelni fognak.

2013. jan. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom ki az aki havi 1TB-ot letölt :D

én pl rengeteget torrentezek de ez eddig nem látszott meg sem a számlán sem a sebességen.

2013. jan. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
még annyit tennék hozzá hogy az 1TB feltöltés havonta fizikai képtelenség mivel a feltöltési sebesség max 1.5Mb/s
2013. jan. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Na már melyik csomagjuknál?

Eddigi rekordom egy hónapban felfele: 755 GB

2013. jan. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!