Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » T-homenál milyen wifik vannak?

T-homenál milyen wifik vannak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most akarok wifit rendelni, és elég tapasztalat hiányos vagyok ebben a témában.

Tudnátok linkelni egy oldalt, ahol lehet olcsó, jó minőségű wifit rendelni?? Max 6k-ig érdeklne, minél jobb minőségű legyen, és Mátészalkán legyen lefedettség.

A válaszokat előre is köszi!



2013. jan. 19. 20:15
 1/3 P.O.C. ***** válasza:

Te nagyon el vagy tévedve a Wi-Fi -vel kapcsolatban. Wi-Fi lefedettség ott van, ahol a vezetékes nethez Wi-Fi router -t szerelnek. Router -t te is tudsz venni ha van vezetékes (vagy 3G-s) neted. Nem kell a szolgáltatóddal foglakoznod.


A mikrohullámú szolgáltatók is a Wi-Fi technológiát használják ugyan, de annak fogásra speciális készülék (Access Point) kell, amit ők biztosítanak.

2013. jan. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tehát, ha van egy elektronetes 8/1-es netem, csak egy jó minőségú 2 oszlopos wifi routert rá kell kötnöm, már van is wifi??
2013. jan. 19. 21:30
 3/3 P.O.C. ***** válasza:

Így van.


(Mondjuk "2 oszlopos" alatt nem tudom mit értesz, gondolom az antennák számát.)


Ha igazán jót akarsz venni, jelenleg a TP-LINK TL-WDR3600 az ár/érték bajnoka. N-es, két sávos (2,4 és 5 Ghz -es) Gigabites Switch van benne és a kettő darab USB portja fájl szerverként és nyomtatószerverként tud működni. És ezek csak a legfontosabb előnyei.

[link]


Itt az abszolút belépő szint is, ami alá szerintem nem szabad menni:

[link]

2013. jan. 20. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!