Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen eszközzel tudnám a...

Milyen eszközzel tudnám a WiFi jelemet felerősíteni?

Figyelt kérdés
A szobámban már nem tudom fogni a WiFi-t mert a router a ház másik végében van. Sajnos nem tudjuk közelebb tenni mert ott van apum dolgozó szobája és minden kábel oda lett bekötve. Milyen eszközzel tudnék a szobámba is WiFi-t "varázsolni"? Vegyek egy új routert vagy olvastam ilyen jelerősítőkről, de az fogalmam sincs, hogy mi vagy több antenna kéne bele?. Laptoppal, de leginkább telefonnal szeretnék rá csatlakozni ha ez fontos lehet. ÉÉs igen, már próbáltam ráguglizni, de nem találtam számomra választ. A válaszokat előre is köszönöm.

2013. jan. 20. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Létezik olyan USB wifi, aminek rendes antennája van. kb 10 centis... a laptopok beépítettje nem olyan érzékeny.
2013. jan. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ, de ez csak laptopoknál működik én meg inkább telefonnal használnám, abba pedig nem tudom beledugni :D
2013. jan. 21. 17:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Sose értettem hogy egy telefonnal hogyan lehet netezni azon a miniatűr képernyőn....de nincs rá ötletem...
2013. jan. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát igen nem olyan jó mint egy asztali gépen vagy laptopon, de még nincs saját laptopom így ha nem akarok a gép előtt ülni hanem mondjuk az ágyamban fekve szeretnék internetezni akkor nincs más megoldás + telefonon használom a facetime-ot és ahhoz meg nem jó gyenge net meg sokszor telefonról facebookozok vagy arról töltök fel képet
2013. jan. 22. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!