Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudom a széles sávú...

Miért nem tudom a széles sávú internet kapcsolatot létrehozni a másik gépen?

Figyelt kérdés
A régi számítógépen akárhányszor újratelepítettem, bekapcsoltam telepítettem a drivereket és felhasználónév és jelszó segítségével létrehoztam az internetkapcsolatot. Típus: Intel(R)Celeron(R) CPU 420 @ 1.60GHz 1.61GHz,448MB RAM Ezen a gépen megy is a net. Van egy másik számítógép amin Windows 7 volt be is tudtam a netet hozni rajta de miután újra telepítettem azt is XP-re azóta sehogy sem tudom rajta behozni az internetet. Ehhez nincsen GYGABYTE cd-n de gondoltam majd a netről mindent letöltök de nem tudom mert nincs azon net. Esetleg ezen a gépen ha letudnék valamilyen programot tölteni hozzá, de már sejtelmem sincsen hogy mit kéne csinálni hogy azon is bejöjjön a net rajta. Amin nem jön be a net gép típusa: Intel (R) Pentium(R) 4CPU 2.93GHz 32bit Acpi alapú x86 alapú pc . Köszönöm előre is a segítséget, ha valamilyen adat kellene még akkor írok, kérdezzetek.
2013. jan. 21. 13:38
 1/7 dvid001 válasza:
Ha jól értelmezem amit írsz akkor egy driverre lesz szükséged amit a gyártó honlapjáról tudsz letölteni, majd átviszed a másik gépre föltelepíted, újraindítod, beállítod és jó lesz. Ha nem találod a drivert írd le az alaplapod pontos típusát és segítek ;)
2013. jan. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazából annyira össze lettem keveredve hogy most már azt sem tudom milyen driver kellene rá
2013. jan. 21. 14:54
 3/7 A kérdező kommentje:
a windows 7-en mikor beállítottam a netet nézegettem a beállításokat és ott volt TCP/IP 6-os verzió, ezen nincsen most már a másikon sincsen de ezen a gépen elfogadja így is :(
2013. jan. 21. 14:56
 4/7 A kérdező kommentje:

Jaj mégegy bocsi :) ezt találtam csak a gépben Processzor: Intel(R)Pentium(R)

4CPU 2.93GHz

2.93GHz

32bit op. rendszer

Számítógép név: Meet Pc


Videókártya: Ati Radeon HD 3600 series


Számítógép: ACPI x86 alapú PC


Hang videó és játék: High Definition Audio hangeszköz


Nem vagyok számítógép zseni nem túl sok mindenhez értek, ha még további információ is kell akkor légyszíves írd meg mit hol találok, köszönöm a segítségedet :)

2013. jan. 21. 15:00
 5/7 anonim ***** válasza:
vegyél egy routert és akkor tudod használni az internetet mindkét gépen , már 4ezerért kapsz egy olcsó routert
2013. jan. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nekem csak az egyik gép kell és az amin nem tudom behozni a netet mert abban jobb a videókártya, csak az a baj nem jó, nem tudom behozni rajta és nem tudom mi hiányzik róla :)
2013. jan. 21. 16:19
 7/7 A kérdező kommentje:
Lehet meg van mi kell a gépnek! A netrans ami nem tud települni, azt honnan tudom letölteni?
2013. jan. 21. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!