Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom sikeresen jelente...

Hogyan tudom sikeresen jelenteni a régi Facebook fiókomat?

Figyelt kérdés
Lassan már 3 éve csináltam egy Facebook fiókot, amit nem használtam, ezért elfelejtettem a jelszót, és az e-mail címet is. Ma visszanézve eléggé ciki ez a Facebook fiók, ezért szeretném törölni, vagy jelenteni, de nem tudom, hogy hogy kell.

2013. jan. 21. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Azt sehogy!!


Még is hogy gondolod???


"Tisztelt Facebook. Szeretném töröltetni a fiókomat, de nem tudom a jelszót és az email címet sem, ezért biztos ami biztos töröljék mindet" :)))

2013. jan. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
és ha tudom az e-mail címet meg a jelszavamat is? nekem is ilyen problémám van
2013. jan. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


Max ennyit tudsz tenni...

2013. jan. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
bocsi én voltam a hülye. azt nem mondtam hogy belépni nem tudok. még régen kaptam egy vírust és azóta nem tudok bejelentkezni, szóval szeretném törölni...
2013. jan. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz belépni, akkor nem tudod a jelszót. Így meg senki nem fogja törölni neked...
2013. jan. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
amint mondtam tudom a jelszavamat, egy vírus miatt nem enged be
2013. jan. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
akkor próbáld egy másik gépen. Ha vírus lenne, ott beengedne és meg van oldva a problémád...
2013. jan. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!