Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ncore Hit n' Run figyelmeztetés?

Elventemplar13 kérdése:

Ncore Hit n' Run figyelmeztetés?

Figyelt kérdés
Ncore-on kaptam egy hit n' run figyelmeztetést(figyelmeztetés, h seedeljem fel az eddig fel nem seedelt fájlokat). Ez szép is lenne, de miután letöltöttem a torrenteket, pár órával rá a cukorpofa Windows 7-em széjjelkaszabolódott youtube videónézés közben, újra kellett telepíteni, ergo nem tudok seedelni, viszont kapom a figyelmeztetést. Ilyenkor mi van? Nem azért, mert nem bírok ki két hetet ncore nélkül, de azért mégsem szeretnék megszorításokat :/ Köszi szépen!

2013. jan. 22. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha megvan a letöltött adat, akkor töltsd le a torrent file-t amivel letöltötted mondjuk a filmet, és amikor kéri a helyet ahova leszedje tallózd be a letöltött file mappáját.
2013. jan. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
30%
Ez a legnagyobb kamu szöveg, amit még kisebb oldalakon sem vesznek be! Eleve külön partícióra szokás tölteni, és winfoshalálkor visszaállítható.
2013. jan. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
43%

Köszönjük Emese!


Amúgy tényleg állduma ez, na de ha ez van.

Csaknem olyan hülye hogy egy partíción hagyjon mindent, ha meg igen akkor én kérek elnézést.

De akkor is le tudja tölteni újra, mondjuk ha 30 GB ről van szó, mondjuk egy évadnál akkor az sz@rügy.

2013. jan. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Soha nem szoktam külön partíciókon tárolni a dolgokat. Nem is tudom, miért. Talán lusta vagyok. De azért köszi, sikerült mindent visszatöltenem :D
2013. márc. 24. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!