Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol tudnám beállítani az...

Hol tudnám beállítani az IE-n, hogy akármit beírok a googleba mindig új lapon jelenítse meg?

Figyelt kérdés
Internet Explorert használok, asszem a legújabbat. Mindig úgy szoktam keresni, hogy a keresőbe írom be a dolgokat. Akárhány kulcsszót írtam be, eddig mindig új lapon jelenítette meg tehát egyszerre több lapot is tudtam nézni. Most beírok vmit a googleba meg is jeleníti, de mihelyst beírok mást nem új lapon jeleníti meg hanem azon amit az elöbb nyitott meg. Hogyan illetve hol tudnám beállítani hogy ne egy lapon nyissa meg a dolgokat? Most lett újra telepítve a gépem és ez került rá. Nem szeretném lecserlni az IE-t.
2009. aug. 31. 20:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi ez? IE7 vagy IE8?
2009. szept. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A legújabb. Valszeg a 8-as
2009. szept. 2. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!