Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha letiltottak egy oldalról,...

Ha letiltottak egy oldalról, akkor mennyire necces, ha ugyanazzal a névvel regisztrálok újra?

Figyelt kérdés
Ha letiltottak egy oldalról, amire aztán - valamilyen fondorlattal - sikerül újra regisztrálnom mennyire feltűnő az adminok/moderátorok részéről ha ugyanazt a nevet használom? Az e-mail más.
2013. jan. 24. 14:27
 1/2 anonim ***** válasza:

A tiltás nem feltétlenül jelenti azt, hogy törlődsz az adatbázisból. Azonos név esetén hibát kapnál, hogy "már létezik".


Ez persze az oldaltól is függ hogy mi alapján kerültél tiltásra, mi alapján és hogyan figyeli vagy akadályozza a tiltott tagok visszatérését.


Netes játéknál szoktam látni, hogy amikor valakit kidobnak vagy tiltanak, visszajön úgy hogy csak 1 plusz karaktert tartalmaz az új neve, azaz egyértelműen beazonosítható hogy ugyanaz a tag lépett vissza.

A kitiltott Pistike és a visszatérő Pistikee vagy Pistike2 közötti összefüggéshez nem kell sok ész.

2013. jan. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy rá vagyok kattanva egy névre, ami nagyon megtetszett. :/


Általában az embereket olyan dolgokért tiltják ki, ami által megmutatkozik, hogy nem tökéletes. Például felidegesíti valaki, és kicsit zaftosabban ír vissza a kelleténél, stb. Engem is ilyesmi miatt tiltottak.

2013. jan. 24. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!