Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Windows 7 Professional interne...

Roxor3 kérdése:

Windows 7 Professional internet beállítása, hogyan?

Figyelt kérdés

Frissen telepitettem egy másik gépemen a win7et, de az internetet nem tudtam beállítani, valószínűleg a driver kellet volna neki, de a win7 nem telepitette telepitéskor, és nem is jött ki olyan hogy Otthoni, Munkahelyi vagy Nyílvános hálozatot akarok-e.. És a drivert meg nem tudom leszedni ha offline állapotban vagyok? Mit kellene csinálnom



ui.: Valamint nekem 1920x1080 a kijelzőm. De csak 1440es felbontásig lehet felhúzni a képernyőfelbontást és igy nem olyan szép. Videokártya driver kéne neki?



2013. jan. 24. 18:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Hálózati központ- új kapcsolat vagy hálózat beállítása menüpontnál próbálkozz. A második kérdésre meg igen nem árt drivert leszedni a videokártyához.
2013. jan. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!