Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Google Chrome-nál be tudom...

Google Chrome-nál be tudom állítani, hogy meddig ne törölje ki az előzményeket?

Figyelt kérdés
Volt már, hogy meg akartam nézni, hallgattam egy számot, és nem jegyeztem meg, mi volt, és lestem, amikor nem találtam annak a nem is régi időpontnak a böngészéseit:S Amit tudtok erről a böngészéses beállításról, légyszi írjátok le:) Ha írtok hasznosat, akkor nagyon szépen köszönöm :)

2013. jan. 24. 21:09
 1/10 anonim ***** válasza:

hát, magától nem törli ki, ha minden igaz... :D Mikor az előzményeknél a törlésre rámész, ott írja ki az időtartamot. Azaz h csak a mait, tegnapit, hetit, teljeset stb.

Ha erre nem klikkeltél rá, akkor ha van vmi tisztító progid pl ccleaner, meg még sorolhatnám, amit futtattál, akkor az törölte ki.

De elvileg a Chrome nem törli magától

2013. jan. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
CCleaner be szokta magát kapcsolni, szóval akkor ez erre való :S :D És akkor a Chrome-nál nem állíthatom be sehogy? Vagy ennél a Cleaner-nél, hogy ne törölje ki? Amúgy köszi az infót, zöld kézzel jutalmaztam:)
2013. jan. 25. 22:52
 3/10 A kérdező kommentje:
Megnéztem azt a törlőset, később még kérdezek:)
2013. jan. 26. 00:27
 4/10 Csiripelő Palacsinta válasza:
Olyat tudsz csak csinálni, hogy minden előzmény addig maradjon meg, míg be nem zárod a böngészőt. Vagy azt, hogy minden megmaradjon addig, amíg te nem törlöd.
2013. jan. 26. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

"minden megmaradjon addig, amíg te nem törlöd"


Na, olyat szeretnék:) Akkor légyszi help!:)

2013. jan. 26. 11:19
 6/10 A kérdező kommentje:
am zöld ment oda is!!:)
2013. jan. 26. 11:19
 7/10 A kérdező kommentje:
"minden megmaradjon addig, amíg te nem törlöd" hogyan?:-)
2013. jan. 28. 17:57
 8/10 A kérdező kommentje:
Szóval még jöhetnek válaszok:):)
2013. jan. 28. 21:16
 9/10 A kérdező kommentje:
Most meg nem zártam be a böngészőt, és a pár órával ezelőttieket kitörölte, pedig ment a gép? Szóval légyszi valaki mondja meg, hogyan kell beállítani, hogy akkor törlődjenek a dolgok, amikor én azt szeretném?
2013. febr. 6. 23:51
 10/10 A kérdező kommentje:
*egy kérdőjellel több lett:S:) Gép után pont:)
2013. febr. 6. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!