Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Volt valakinek ilyen gondja...

Volt valakinek ilyen gondja torrentnél a Telenor Hipernetel?

Figyelt kérdés
Amióta hipernetet (10 gigás) használok, nem tudok normálisan torrentezni. Elindítóm a klienset (uTorrent 3.2.3) megy is egy darabig kb 10-15 mpig, utána gyakorlatilag megáll a letöltés, a netezésnek is annyi mert a sávszélességet ekkorra már lefedi a torrent. A jel jó, sőt kiváló. Haverom HDD-re gondolt, de nem jelent meg a hiba üzi a kliens alján. HD szenti sem ír semmi rosszat. Más fajta letöltéssel nincs baj. Valakink van valami 5lete, tippje, hogy miért van ez?
2013. jan. 25. 00:10
 1/3 anonim ***** válasza:

A telenor biztos korlátozza a p2p adatátvitelt.

Nagy hiba, mert rengeteg dolog használja de hát...

Telefonálj be az ügyfélszolgálatra. Mondd hogy nem tudsz skypolni mert 15másodperc után megszakad.

2013. jan. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Balu86MH válasza:
vagy a torreteddel lehet a gond. futtasd végig a tesztet (torrent-beálltások-beállítás kalauz-teszt futtatása), hogy felismerje a hiprenet parmétereit és akkor elvileg jó lesz. Nekem is volt ilyen gondom, ha pl átmentem barátnőmhöz, akkor ott diginetre mentem rá és újra le kellett futtassam a torrenten belül a tesztet, mert ugye másik netre csatlakoztál fel. aztán ha vissza váltok a saját mobilnetemre akkor újra teszt ... ez kb 20 másodpercet vesz igénybe, de utána megy rendesen.
2013. márc. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát nem oldotta meg a gondot, mondjuk most kb 2 percig ment aztán megint elvesztette a fonalat és a 10. újraindításra megint megtalálta a fonalat. Azért kösz a tippet.
2013. márc. 6. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!