Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi történt a Freebase.hu-val?

Mi történt a Freebase.hu-val?

Figyelt kérdés
Megszűnt, vagy csak nekem nem tölti be?
2013. jan. 25. 01:32
1 2
 1/15 anonim válasza:
Nem csak nálad, a főoldaluk és a supportjuk is kihalt. Régebben valahogy megbízhatóbbak voltak, most közel 5 napja nem megy és egy nagy látogatottságú oldalt bukok a töketlenkedésükkel.
2013. jan. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

És lehet tudni róla valamit, netán megszűnt, vagy technikai probléma merült fel?

Részvétem az oldaladhoz. :/

2013. jan. 25. 19:12
 3/15 anonim válasza:
Hát én semmit nem tudok még rólunk. Annyit látok, hogy minden oldal, ami ezen volt meghalt. A központi is és ezzel együtt a fórum is. Nem lennék meglepve, ha lehúzták volna a rolót, eddig ha valami gubanc volt legalább a sajátjuk és a fórumuk ment
2013. jan. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Írtam nekik mailt, hogy mi a rossebb van. Ha kapok rá választ megosztom
2013. jan. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem is náluk van a honlapom, és ez így elég bosszantó ... :/
2013. jan. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

22:58

Rendben, várjuk a fejleményeket.


20:20

Bosszantó vagy sem, sajnos nincs mit tenni ellene. :/


---------

Legalább közölnék, hogy mi történt. Kissé furcsállom, hogy semmi életjelet nem mutatnak.


Egyébként gondolkozott már valaki a B terven arra az esetre, ha netán beigazolódik, hogy lehúzták a rolót? Ha igen melyik szolgáltatóra esik a választásotok, és miért?

2013. jan. 27. 00:01
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy találok-e hasonló kaliberű, ingyenes és reklámmentes tárhelyet. Azért jó lenne, ha feléledne a freebase.
2013. jan. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

15:03

Nos igen! :)

Régebben az extra.hu is jó volt, aztán behozták a reklámokat, majd fizetőssé tették. A freeweb sem a régi már. Az ATW meg az UW meg nem az igazi.

2013. jan. 27. 16:47
 9/15 anonim válasza:

Egyelőre no reaction az e-mailre.

Egyébként a domain.hu szerint ők intézték a freebase.hu bejegyzését: [link] ezen belül Rad Imre nevén van. Őket lehet csesztetni:)

Igazából nem közvetlen azzal lenne baj, hogy megszűnt (bár nekem spec. nincs valami friss mentésem), hanem, hogy zéró információ van a helyzetről.

Lassan el kell kezdeni újat nézni, ami meg nem is a reklám szempont miatt gáz, hanem azért is, mert annak idején az összes többi ingyenes tárhelyszolgáltató (uw, extra, freeweb) kvázi egy keretbe zárta a tartalmat, ezáltal ellehetetlenítve a Google-ben való megtalálhatóságot is.

2013. jan. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

kissé gáz,hogy a suliban az osztály felének azon volt a beadandója és csak úgy eltűnt minden.

Majd szóljatok,ha tudtok valamit

2013. jan. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!