Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mozicsillag vagy Moovie a...

Mozicsillag vagy Moovie a jobb szerinted?

Figyelt kérdés
Mért?
2013. jan. 25. 08:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindkettő, de talán a MOOvie-t jobban szeretem, nem tudom miért, lehet azért mert könnyebben áttekinthető, de hát ízlések és pofonok!

12/L

2013. febr. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
MOOvie-t sokkal könnyebb használni, kevesebb a halott link, rengeteg film elerhetö. Van chat amin akár filmet is kérhetsz mert feltöltik ! Átlátható az egész, nincs tele reklámmal, vannak adminok akik életben tartják az oldalt... ha bejelentesz egy linket vagy beküldesz akkor nem napok amire javítják vagy kiteszik..
2014. ápr. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 eznemsemmi válasza:

Sok filmes oldal van már manapság. Ha a kettő közül kell nézni akkor én Mozicsillagot használom szívesebben, ott nincs linkbucks és felugráló popup.

Felhasználó barátabb a Moovie-nál, nincs sok halott link,

feltöltőktől tudsz filmet kérni, privi üzit tudsz küldeni másoknak, plussz mindenkinek van profil oldala ahol megtudod nézni részletesebben ki mit küldött be vagy ki milyen véleményt írt egy filmhez.Így a mozicsillag visz nálam mindent.

2014. máj. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!