Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az mit jelent, ha ismerősnek...

Az mit jelent, ha ismerősnek jelölnek a Twoo-n és szeretnének kapcsolatba lépni velem? Szeretne meghívni engem? Meglátogatott? Az mit jelent, hogy 1 új képe van és Már Twoo tag?

Figyelt kérdés

Férjem régi email címéről, amiben már lassan nem is hiszek, hogy régi, szerintem csak a jelszavát változtatta meg, már jó ideje jönnek az e-mailek, hogy ismerősnek jelölt a Twoo-n és szeretne kapcsolatba lépni velem. Ismerősként jelölt meg a Twoo-n és szeretne meghívni engem. Meglátogatott engem a Twoo-n! Függő kérések tőlük: Péter, András, Marcsi és mások.

Nem ismerem ezt az oldalt és állítólag ő sem. Én biztos, hogy nem voltam rajta soha. De attól félek, hogy társkereső oldal. Talán rosszabb, mint a Facebook, meg ez a Badoo.

Most meg ezt kaptam: András 1 új kép

Már Twoo tag.

Ez most mit jelent?

Végig átverés volt?

Ő már tag és képet is cserélt vagy új képet rakott fel?

Amikor meg azt írták, hogy meglátogatott, akkor volt fent azon az oldalon?

Vagy hogyan is vannak ezek???

Választ tőle nem kapok!!!



2013. jan. 25. 11:45
 1/10 A kérdező kommentje:

Ezen a Facebook-on a nyárom már majdnem megcsalt.

Akkor a Badoo-ra is regisztrált.

Hogyan lehet megnézni ezen a Twoon, hogy mikor volt fent utoljára, mint látogató?

Valaki ismeri az oldalt és segítene?

Előre is nagyon szépen köszönöm!!!

2013. jan. 25. 11:51
 2/10 anonim ***** válasza:

idióta oldal,virusként küld ezeréves mailcimekről mindent


én a saját régi cimemről is kapok,kiirtahatatlan

2013. jan. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

De akkor kellett, hogy valamikor regisztráljon rá, nem?

Meg lehet nézni valahogyan rajta az utolsó belépését?

Ha azt kaptam, hogy a férjem tag, akkor előfizetett rá? Mert a listában, amit kaptam volt, akinél nem volt odaírva, hogy tag.

Meg ez, hogy új képet rakott fel?

2013. jan. 25. 11:57
 4/10 anonim válasza:
Nem, én azt sem tudom mi az a Twoo, és kaptam emailt, hogy valami Tünde ismerősnek jelölt. Pedig életemben nem voltam még azon az oldalon, azt sem tudtam, hogy létezik ilyesmi.
2013. jan. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Ha választ tőle nem kapsz, akkor hogyan küldhetné ő? Mi oka lenne rá?:)
2013. jan. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Ez egy spam! Nem kell hozzá regisztráljon, elég ha egy ismerősének az ismerőse regisztrált és a címlistájában benne van, automatikusan küld ilyen idióta emaileket az embernek.

Nyugodj meg, nem csinált a férjed semmit.

2013. jan. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A Twoo egy ismerkedős,közösségi oldal ,én is kapok boldog boldogtalantól jelöléseket.

Viszont nem ezen aggódnék,hanem a kapcsolatotok milyenségén.

Értem,hogy szeretnéd tisztába tenni,jól átlátni mikor lépett be kivel ismerkedik stb

de ha már idáig eljutott ez a dolog sajnos nagy a baj.

Nem tudtok őszintén leülni és beszélgetni?

Ha már ilyen nyomozások vannak és bizalomvesztés nem biztos ,hogy folytatni kellene így ebben a formában.

2013. jan. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell regisztálni,nem kell előfizetni.

elég ha egy ismerős ismerőse rákattintott egyszer véletlenül,onnantól boldog boldogtalannak küldi ezeket.

Most már te rákattintottál,te is fogod küldeni mindenkinek aki a cimlistádban van.Ugy,hogy nem is tudsz róla.

2013. jan. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

# 7


Igazad van. Kérdező, bocs, hogy ezt írom, de te saját magadnak teszed pokollá az életed. Ha ennyire nem bízol benne akkor minek vagytok együtt?

Meg ha társkereső oldal lenne-de ugye nem az-akkor miért küldene felkérést. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ.

2013. jan. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy nem érthetően írtam, de én a férjemtől kaptam mindezt!!!

Nekem ő jelölt be ismerősnek.

Választ szóban nem kapok tőle.

Át kellene vernem, hogy írok neki, hogy válaszol e?

De azt sem tudom hogyan kellene beregisztrálni, meg ha utána kiszállni sem lehet?

Meg lehet nézni, hogy mikor volt bent utoljára?

Azt mondja, hogy kitiltották abból a postafiókból. Ilyen létezik egyáltalán, hogy valakinek megszüntetik a freemail-ét?

Nagyon aranyosak vagytok, hogy vigasztaltok!!!

Sajnos nem lehet vele őszintén leülni és beszélgetni.

Amikor összeveszünk, mindig hozzám vágja, hogy betárskeresőzik és akkor viszi a gyerekeket és addig van esélyem erre, meg arra.

De én olyant kaptam, amiben ő tag és képei is vannak.

2013. jan. 25. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!