Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ki a facebook magyar üzemeltet...

Ki a facebook magyar üzemeltetője? Melyik cég, vagy ki az aki a Magyar felelőse?

Figyelt kérdés
Egy csomó alkalommal látszólag ok nélkül bannolnak, vagy nem tudok belépni, rendszerhibákkal van tele, és a többi, tudja-e valaki hova lehet fordulni? IWIW-en pl, be kell mutatni a személyimet és meg van oldva a probléma, de itt mi a megoldás, ki az akit felkereshetünk, s hol?

2013. jan. 25. 17:26
 1/8 anonim ***** válasza:

A Facebook-ot nem üzemeltetik Mo.-n, mert a Facebook a tengerentúlon van.


Én a Facebook Súgót keresném fel a helyedben, ott megtalálod a szabályokat is, hogy miért bannolnak, meg nyilván azt is, hogyan éred el őket.

2013. jan. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi azt tudom hogy Tengeren Túli, de csak van minden országban valami "megbízott" cég aki kezeli, fordítja, hozzáfér, valami (tudom hülyén hangzik) "Ügyfélszolgálat" szerűség, keresem a sugoban de nemtalálom. Még keresgélem köszi a tippet.
2013. jan. 25. 17:41
 3/8 csabika99 válasza:
nyilván van magyar képviselet is hiszen ök forditják az oldalt és minden újdonságot is ük tesznek fel!nem amerikaiak!
2013. jan. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A Facebook-ot a felhasználók fordítják, nem Mo.-i képviselet. Te is fordíthatod, én magam fordítom is, ha van időm. Az, hogy melyik fordítás kerül ki, szintén a felhasználókon múlik, hogy melyik fordítást szavazzák fel. Van fordítói közösség, egy Facebook csoport, de ők csak az egyéni fordítókat szervezik össze, hogy egységesen fordítsuk a szövegeket.


Az újdonságokat a Facebook csapat építi be a tengerentúlon. Csak szegmentálva vezetik be, nem egyszerre az összes júzernek. Teljesen logikátlan lenne, hogy van egy amerikai oldal és az országok külön építik maguknak. Azoknak akkor külön oldalaknak kéne lenniük, külön domain-nel.


Egyébként meg milyen képviselet az, amit a "Facebook Magyarország" keresésre nem dob ki a Google? :)

2013. jan. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem, semmit nem dob ki. Csak irritáló dolgokat művel a FB amitől már nem is közösségi... hanem adatfelhasználó. Amolyan panaszkönyv kéne, vagy nem tuodom, persze, ha nem tetszik, ne használjam, na de akkor is, ha van hiba, hol jelenthetném? Ha másért nem azért hogy ne essenek még többszázan bele...
2013. febr. 12. 11:15
 6/8 anonim válasza:

A Facebook nem magyar cég, nincs magyarországi képviselete.

[link]

Ez a link segíthet, de az üzenetedet célszerű angolul megfogalmazni.

Közvetlen e-mail címet vagy telefonszámot hiába keresel.

Nincs semmi, csak ezek az űrlapok.

A felhasználók nagy számára való tekintettel ne csodálkozz, ha a válasz későn, vagy nem is érkezik meg.

Ez van.

2015. márc. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Tobb orszagban is van facebooknak irodaja. Pl Angliaban is, Londonban. Ott dolgoztam. 😊
2017. jan. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Mizantropee válasza:
A face egy igazságtalan, ostoba, ész nélkül cenzúrázó tetves fostenger.
dec. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!