Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Amikor a böngészőmben új...

Amikor a böngészőmben új lapot nyitok meg (google chrome) akkor a szokásos "új lap" helyett az AVG Secure Search jelenik meg, mit tehetnék hogy visszaálljon?

Figyelt kérdés
Próbáltam már rámenni az Alapértelmezett új lap visszaállítására, ahol elvileg visszaállítottam a régit, de azt írja ki, hogy újra kell indítani ahhoz a böngészőt, hogy működjön, de hiába minden. Újra letöltöttem a Google Chrome-t is, de ez sem tüntette el..:(

#Google Chrome #AVG Secure Search
2013. jan. 26. 14:33
 1/3 anonim ***** válasza:

chrome://extensions/

itt ha van AVG-vel kapcsolatos cucc, kapcsold ki, programok telepítése és törlésénél ha külön van AVG Browser Extension vagy hasonló akkor azt is, valamint itt: [link]

mindkettőt beállítottad?

2013. jan. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
sikerült, köszönöm!:D
2013. jan. 26. 19:55
 3/3 A kérdező kommentje:
Vagyis mégsem... Egy ideig jól működött, de már megint visszaállt, a bővítményeket hiába töröltem le. A programok telepítése és törlésénél pedig nem volt semmi ilyesmi.
2013. febr. 11. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!