Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnék netet csinálni...

Hogyan tudnék netet csinálni egy simkártya nélküli tabletre?

Figyelt kérdés
Van egy 7 colos android tabletem, de nem lehet simkártyát rakni bele, így nem tudok csak wifin keresztül internetezni. De vagy usb átalakitóm amivel egy usb sim sticket lehet rá csatlakoztatni, van is egy lidl-s de le van járva a sim benne, ez a lidl-s stick jó a t-mobilos simekhez, vagy venni kell egy új független sticket ??

2013. jan. 26. 17:05
 1/6 Osynho ***** válasza:

Nem minden stick-et támogatnak a tablatek. Olvass utána. hogy tmobile-hoz jó-e azt meg a tmobile-ban kérdezd meg.

Egyébként telefonról is meg tudod osztani a mobilnetet wifin keresztül.

2013. jan. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Nadetényleg ***** válasza:
Vegyél párezer forintért egy wifi routert és nem kell barkácsolni. A többi megoldás macerás.
2013. jan. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A barátnőm légiutaskisérő és neki kéne a gépre, mert odafent nincs wifi :)
2013. jan. 28. 15:07
 4/6 anonim ***** válasza:
de mobilnet se...:D nem véletlen kapcsoltatják ki a telefonokat repülés közben...
2013. febr. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mármint nem azért kapcsoltatják ki, mert nincs net...csak érted. mondjuk szerintem ez is igaz..:D
2013. febr. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lehet fent netezni, nem tudom hogyan ne is kérdezd de sokat látni h e-maileznek meg facebookoznak az utasok :)
2013. febr. 17. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!