Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi baja lehet a router-emnek?...

Mi baja lehet a router-emnek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy TP-Link TL-WR740N típusú router-em. Mivel a gyári firmwaree-l voltak gondok, konkrétan sokszor nem volt Wi-Fi csak LAN kábelen keresztül internet amíg újra nem indítottam a router-t meg sokszor teljesen megszűnt a kapcsolat és akkor minden vissza gyárira és újra beállítani akkor egy darabig ment is gond nélkül (átlag 24 óráig).

Ebből elegem lett és ráraktam a DD-WRT firmware-ét amivel eleinte tökéletesen működött. A Wi-Fi jel erősebb lett, gyorsabb volt minden. Azonban egy ideje ezzel is elkezdte azokat a dolgokat produkálni mint a gyári rendszerrel. Mi lehet a baj? Mert most már kezd nagyon zavaró lenni, hogy amikor reggel felkelek és nem akarom, hogy a mobilinternetem menjen ezért ugye Wi-Fi-ről fel szeretnék menni néhány oldalra nem megy a Wi-Fi és újra kell indítani a router-t valamikor 2x-is, meg ilyenek... Valaki valami ötlet, hogy mit lehetne csinálni? Azért nem értem mi a baj, mert eleinte jó volt minden, és nem volt gond.



2013. jan. 26. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:

én a te helyedben ,vennék egy routert,

de te azt csin,amit akarsz

2013. jan. 27. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az első hozzászólónak van igaza. Új router (kivéve, ha a régi garanciális, mert akkor vidd vissza. Előtte rakd vissza az eredeti firmware-t, mert elhajtanak)
2013. febr. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Nem kell tolongani a válaszokkal... :)"


ha fogyatékosoknak nevezed a válaszolókat ne is csodálkozz rajta hogy nem válaszolnak.amúgy a kézikönyvben minden beállítás le van írva, ha már nincs meg, akkor le tudod tölteni a tp-link oldaláról

2013. febr. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!