Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha szeretném olvasni a Faceboo...

Ha szeretném olvasni a Facebookon egy egyesület által feltett bejegyzéseket, akkor mit kell tennem?

Figyelt kérdés
Odáig eljutottam, hogy regisztrálva vagyok egy hete. Hogy lehetne az egyesület az ismerőseim között?

2013. jan. 27. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha az egyesület személyként van regisztrálva, akkor rákeresel, és bejelölöd ismerősnek, vagy feliratkozol.


Ha oldalként van nyilvántartva, akkor lájkolod. :)

2013. jan. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát jelöld be ismerősnek, és kérd az értesítéseit.
2013. jan. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Azt nem tudom, hogy személyként van-e regisztrálva. Igazából több egyesületet, szervezetet, vagy csoportosulást szeretnék "olvasni", nem csak egyről van szó.


Nem látok náluk olyat, hogy ismerősnek jelölhetném, és feliratkozást sem. Lehetséges, hogy van, csak nem tudom merre keressem. Merre?

Csak olyat találtam, hogy "tetszik".


Szeretném, ha a számomra érdekes facebook oldalak megjelennének a saját profiloldalamon, mint kedvencek, vagy ilyesmi,

és olvashatnám is az általuk feltett új bejegyzéseket.

Ezt hogy csináljam?

2013. jan. 28. 16:53
 4/7 anonim ***** válasza:

Mondj konkrétan egy oldalt, vagy rakd be ide a címét.

Név nélkül megteheted.

2013. jan. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

egyik ez:

[link]

másik ez:

[link]

és még sok hasonló volna

2013. jan. 28. 17:25
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha lájkolod(Tetszik), akkor utána ha Tetszik gombra(amivel kedvelted) ráviszed az egeret akkor előjön neked olyan hogy:

Értesítések kérése

Mutatás a hírekben


Ezeket jelöld be, és akkor kapsz tőlük mindent, de előtte lájkolnod kell.(Tetszik/Kedvelned, ha művelt emberként akarjuk mondani.)

2013. jan. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Alakul. Ezt nem találtam volna meg, kösz!
2013. jan. 28. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!