Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miert nem tudok teloval...

Miert nem tudok teloval Youtube-on videot nezni? Mit tehetnek?

Figyelt kérdés
Elinditom es pufferel egy 10 percig aztan azt irja hogy video nem elerheto.Blackberry 9900 am van,es eddig nem volt semmi baj,ment rendesen de engy ideje ilyen.ujraindiottam,kiszedtem az aksit stb. De nem mukodik..a wifivel nincs baj. Nem vagyok egy nagy muszaki zseni,es ha valaki segitene azt nagyon megkoszonnem!

2013. jan. 28. 13:23
 1/3 anonim válasza:
Nekem android 2.3 on simán megy (samsung galaxy pocket) de ajánlatos külön youtubeot rakni a telóra sokkal gyorsabb és a minőséget is feljebb tudod tolni:))
2013. jan. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

de hogyan rakjak rá külön Youtube-ot? :o és amugy is akkor tudok vidoet nézni ha google ben keresem a videot és rámegyek.de ha yt-on keresek azt nem játsza le.

Tudom hogy a Blackberry nem erre való,de eddig tökéletesen működött..

2013. jan. 30. 11:13
 3/3 anonim válasza:
ezt nem értem......lehet hogy a böngésződ elavult...másik böngészővel próbáld meg egyébként milyen operációs rendszered van?
2013. jan. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!