Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Laptopom nem megy fel a netre...

Laptopom nem megy fel a netre ha free wifin próbálok csatlakozni, mi lehet az oka? Asus X5DI, Win 7 oprendszerrel. Mobil net, megy, a vezetékes Adsl jelszóbekéréssel megy wifin, de semmi más a világon.

Figyelt kérdés

2013. jan. 28. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
free wifi alatt azt érted hogy pl kávézóknál ami van vagy olyan ami magánszemélyé de nem kér jelszót? ahol én lakom falun itt is vannak nyitott wifi-k de internetkapcsolat nincs szerintem azért mert úgy van beállítva a routerben hogy külön csatlakozni kelljen a szolgáltatójához jelszóval és felhasználónévvel...
2013. jan. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
XP oprendszerrel üzemelő másik laptopom, bárhol csatlakozik, a netkávézónál, mekdonáldsznál, stb. Ez esetleg úgy ha valaki valami alhálózati maszkot megad. Vagy mit. De nem ez a normális, hanem ahogy az xp-s csinálja...
2013. jan. 28. 20:16
 3/7 anonim ***** válasza:
valami új programot nem tettél fel ? vagy valami... vagy próbáld meg ujratenni a wifi adapter/kártya driverét hátha az segít... vagy a rendszert ujratenni esetleg ha bevan kapcsolva a rendszervisszaállítás akkor visszaállítani egy olyan időpontra amikor még ment... mást sajnos nem tudok mondani...:/
2013. jan. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez már régi história, sajnos már próbáltam ezeket a dolgokat, és nem működik. Szerintem valami hálózati problémája lehet. De azért köszi.
2013. jan. 30. 07:57
 5/7 anonim ***** válasza:
és külső wifi adapterrel vagy ha azt használsz mostis akkor másikkal?
2013. jan. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Van külsőm is, de azzal sem megy fel. Lehet a pannon mobil net, vagy, hogy 1.re a sajátomon nem a routerban állítottam be csatlakozást, hanem a gép kéri a jelszót, vagy ennek a kettőnek az együttes hatása, nem tudom.
2013. jan. 31. 04:35
 7/7 anonim ***** válasza:
:O ugyan úgy állítsd be mindkettőnél ugyanazokat ha pl a routerben WPA2-PSK TKIP nemtom mivel akkor a laposon jobbgombal kattolva a routerre ahol csatlakozol hozzá wifi-n ottis ugyan az legyen beállítva
2013. febr. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!