Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi történhetett a mobilnettel?

Mi történhetett a mobilnettel?

Figyelt kérdés
2 napja lekorlátoztak, mert le ment havi adatforgalmam, de ma reggel azt vettem észre, hogy maxon megy a letöltés és most is. Megnéztem az online ügyfélszolgálaton, semmi változás a csomagban, limit bővítőt se vettünk igénybe, nem jelzi aktívnak azt sem. Bevezették vna újra a túlforgalmazási díjat vagy rendszer meghibásodás? Nem merem jelenteni, mert ha utóbbi akkor visszakorlátoznak és azt meg nem szeretném, mert azért a sebesség jó csak hát nem akarok érte több tízezret fizetni. Ötletek?

2013. jan. 28. 18:59
 1/4 A kérdező kommentje:
Jah am. T-Mobileos netről van szó.
2013. jan. 28. 19:01
 2/4 anonim ***** válasza:
Gondolom 28.-án van a számlazárásod...
2013. jan. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lépj be a My T-Mobile-ba és az "Előfizetés testreszabásánál" menj a "Mobilinternet kedvezmények, szolgáltatások, díjcsomagok" gombra. Itt az "Ön díjcsomagja" résznél ott lesz hogy "A forgalomszámláló következő fordulónapja". Ha itt február 28.-a szerepel akkor amiatt nincs már sebességkorlátozás.
2013. jan. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
25-én van. 26-án le is ment az adatforgalmam. Lekorlátoztak. De ma max. sebességen vagyok megint.
2013. jan. 28. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!