Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Aki rajtam kívül még Szlovákiá...

Aki rajtam kívül még Szlovákiában él és Orange DSL internetet használ megtudná mondani, hogy milyen?

Figyelt kérdés

Szlovákiában élek, jelenleg slovanet-et használok, de nem igazán vagyok vele megelégedve. Márciusban jár le a lekötésem és két lehetőségem van. Vagy hosszabbítok velük egy gyorsabb csomaggal, vagy pedig átmegyek az Orange-hoz.

A baj csak az, hogy nem merek átmenni mert nem tudom, hogy milyen. A slovanetről tudom, hogy nem tökéletes, de legalább ismerem, míg az Orange internetjét nem és nem merem megkockáztatni, hogy rosszabb legyen mint ami most van.



2013. jan. 29. 00:47
 1/2 anonim válasza:

Nem tudom Szlovákia melyik részén laksz, én keleten és nagyon rossz tapasztalataim vannak az Orange internettel. Nagyon gyakran lefagyott, leesett, esténként alig lehetett használni a lassúság miatt. Nem tudom hallottad-e, de már szállóigévé vált, hogy "mrzne ako internet od Orange-u". Nem véletlen a hasonlat.

3 hónap után felmondtam a szerzodést.

Lehet, hogy az ország más részein jobb a technikai megoldása az internetnek, de ezt nem tudhatom.

2013. jan. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

És ez melyik internet volt tőlük?

Az "internet na doma DSL" vagy valami más?

Mert már nem tudom hová mennyek... Mindenki mást mond. Valahol azt mondják, hogy hű de igen jó meg minden valahol meg, hogy szar. Jelenleg slovanetnél vagyok és innen mindenképpen szeretnék elmenni kritikán aluli. Jelenleg 5 Mbit/s-es netért fizetek és csak 3.5-öt kapok már 1 hónapja.

Amúgy Dunaszerdahely-Pozsony környékén élek.

2013. febr. 1. 00:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!