Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Használja még valaki az...

Morzsa kérdése:

Használja még valaki az msn-t? Most olvastam, hogy megszűnik.

Figyelt kérdés
2013. jan. 29. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Én kb. novemberben olvastam róla először, azóta a Skype-ban átvittem MSN-es partnereim. Ami nagyon fontos: Ha Te is átakarod vinni (ajánlott!) akkor előbb regisztrálj magadnak Skype nevet (ha még nem lenne) mert ha nem regisztrálsz, hanem egyből belépsz a Microsoft-fiók oldalon akkor valami nagyon sz@r Skype nevet generálnak neked ami általában ez: live:msnescímedelőtagja, pl live:kissbela a kissbela@hotmail.com-ból.
2013. jan. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyébként érdemes váltani, mert egyre rosszabb a WLM. Tele van biztonsági résekkel, instabil stb. Halkan megjegyzem a Skype is egyre szarabb mióta a Microsoft kezébe van... De a videókép és -hang minősége messze jobb az msn-nél.
2013. jan. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Én nem akarok skype-ot.Akkor inkább törlöm magam.
2013. jan. 30. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!