Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit kell tennem, hogy seedben...

Mit kell tennem, hogy seedben maradjak?

Figyelt kérdés

Büszkén vállalom, hogy hülye vagyok a torrentezéshez, de meg tudnátok mondani, hogy konkrétan mit kell tennem ahhoz, hogy "seedben maradjak"? Egy zárt közösségű letöltő oldalról szedtem most le pár dolgot, ahol azt kérik, 48 órán át töltsek vissza. Ehhez be kell jelentkezve maradnom az oldalon, vagy elég, ha a háttérben hagyom futkorászni a torrentprogramot? Plusz egy kérdés: hol tudom ellenőrizni azt a bizonyos 48 órát?


UI: Igen, lány vagyok és jól áll a kezemben a seprű xD



2013. jan. 30. 22:23
 1/2 Komplikato ***** válasza:

A torrent klines a letöltéseknél kiírja mikor lett "hozzáadva", de ha macerás visszaszámolni, akkor pl. uTorrentben az Info gombra kattintva kiírja mennyi ideje megy.


Ha az adott anyagot nem tölti senki, vagy kevesen vannak, akkor ezek ellenére is lehet 0 közeli marad a megosztási arányod.

2013. jan. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 karesz01 ***** válasza:

"Büszkén vállalom, hogy hülye vagyok a torrentezéshez,"

Nem , csak kezdő , semmi gond , majd beletanulsz , és akkor menni fog


"mit kell tennem ahhoz, hogy "seedben maradjak"

Letöltés után a torrent kliensed hagyd futni .

Automatikusan átáll a klines megosztásra , azaz feltöltésre vagy csak seedelésre .


"Egy zárt közösségű letöltő oldalról szedtem most le pár dolgot, ahol azt kérik, 48 órán át töltsek vissza."

Ez a minimum idő de ezt se kell egyben teljesíteni hanem 1 hét alatt .


"Ehhez be kell jelentkezve maradnom az oldalon, vagy elég, ha a háttérben hagyom futkorászni a torrentprogramot?"

Nem kell belépve maradni , elég ha a torrent kliensed fut a háttérben .


"hol tudom ellenőrizni azt a bizonyos 48 órát?"

A torrent oldalon keresd meg a befejezett torrendjeidet és látni fogod mennyi ideig seedelted .

Ha van az oldalon seedkötelezetségi lista akkor ott látható külön is hogy menni idő kell még a teljesítéséhez .

Ha a listán nem szerepel tovább a torrent akkor azt már leállíthatod , azaz azt a torrentet .

A többi ami a listán van hagyd futni még .

A torrent klinsedben az infó lapon is láthatod mikor fejezte be a letöltést és onnantól számítod a 48 órát .


"UI: Igen, lány vagyok és jól áll a kezemben a seprű xD"

No comment

2013. jan. 31. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!