Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudok ide regisztrálni?

Hogyan tudok ide regisztrálni?

Figyelt kérdés

[link] egyetemre járok és kitöltöttem egy papírt hogy szeretnék regisztrálni az msdn programra. De miért ide kaptam belépést?

[link]


2013. jan. 31. 10:29
 1/2 anonim ***** válasza:

mert előbb, be kell jelentkezned ha már regisztrálva vagy, ha nem akkor REGISZTRÁLNOD!

itt:

[link]


...majd utána begépelned, (Product Search mezőbe), vagy kiválasztanod az ikonokon, hogy melyik szoftverre áhítozol.


Fontos!:

You must be a member of an academic institution to qualify for ordering academically discounted software. The academic software discounts offered on this WebStore are not for the general public. You will be requested to provide proof of your academic affiliation during the registration process in order to take advantage of the academic pricing available for students and educators.

2013. jan. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

ezen az oldalon én már bent vagyok: [link] Erről már tudok letölteni, de nincs annyi dolog mint itt:



csak azt nem értem mért nem ide: [link]

2013. jan. 31. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!