Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » UTorrentbe honnan tudom (...

UTorrentbe honnan tudom ( vagy látom ) hogy visszatöltött?

Figyelt kérdés
2013. jan. 31. 11:06
 1/6 anonim ***** válasza:
A felfelé irányuló sebessége nem 0.0 kb/s
2013. jan. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 csacsi2 ***** válasza:
Info fülön írja "feltöltve:"
2013. jan. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
:) pedig itt pont annyi....hogyan tudom elindítani akkor a visszatöltést? mert elvileg ha otthagyom magátol visszatölti de úgytűnik mégsem
2013. jan. 31. 11:23
 4/6 anonim ***** válasza:
44%
Ha nem kell senkinek, akkor nem tudod kinek visszatölteni.
2013. jan. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Komplikato ***** válasza:

Kijelzi jó esetben a feltöltött mennyiséget is, meg a százalékos arányt a visszaosztásra.


Ha az adott anyag régi vagy nem érdekel sok embert, akkor lehet 0 letöltő lesz vagy a kevés letöltő a leggyorsabb elérésű emberekre tapadnak és akkor ha megszakadsz se fog neked feltölteni. Ezért sajnos olyan dolgokat is le kell szedned és vissza kell töltened ami lehet nem érdekel, de tutira sokan fogják tőled is szedni.

Ilyesmik a friss sikerjátékok, felnőtt "filmek" és a népszerű sorozatok.

Régi programokból meg az olyasmi ami annyira fontos, hogy ezresével töltik még ma is.

2013. jan. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mindent kijelez, amit csak akarsz. Jobb klikk abba a sávba, melyben a Név is van és a megjelenő ablakban azt választod ki, amit akarsz.

[link]

2013. jan. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!