Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnám növelni a...

Hogyan tudnám növelni a blogom látogatottságát? Hol tudnám hirdetni? Ha van valakinek sikeres blogja, az hogy tette azzá?

Figyelt kérdés

Amúgy erről a blogról lenne szó,meg lehet nézni :)


[link]



2013. jan. 31. 14:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Uh. Mint ahogy tudni illik az értelmes kritikákból tanul az ember. van még mit rajta javítani. Nagyon zsúfolt. Lehetne kicsit átláthatóbb. Azok a dolgok megvannak benne amik felkelthetik egyes nézők érdeklődését, ezt ügyesen megcsináltad, de kicsit rendezd el. Ezt azért írtam le, mert minél rendezettebb egy oldal, annál több látogatót vonzhat maga után. Ezalatt értem azt, hogy ha megmutatod egy bnődnek, megtetszik neki valamelyik post, videó, szöveg, bármi egyéb, meglehet hogy ő megmutatja egy másik ismerősének. De ha ő maga se látja át az oldal tartalmát, nem lesz mit megmutatnia:I
2013. jan. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
jó konstrukcióval es minőségi tartalommal.erre az oldalra ez nem igaz.
2013. jan. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Utolsó voltam, visszavonom. a lárvák királyak :D
2013. jan. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!