Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha interneten szeretnék...

Ha interneten szeretnék beszélgetni egy ismerősömmel, megtehetjük úgy, hogy egyikünknek csak "instant" netje van?

Figyelt kérdés

Bocs a hülye megfogalmazásért, de nem értk hozzá túlságosan, ezért elnézést kérek.Szóval,akkor vegyünk mikrofont+ fülhallgatót, vagy fölösleges, mert úgysem fog működni?

A bunkók tartsák meg maguknak a véleményüket!


2009. szept. 2. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:

mi az hogy instant net? ezt kifejtenéd egy kicsit bővebben?


Az internetes telefonáláshoz szükséges egy bizonyos sávszélesség ha az nincs meg, vagy alsó határ akkor akadozik a hang. A netes videótelefonálásról akkor meg ne is beszéljünk, mert oda jóval nagyobb sávszélesség kell.

Ezen kívűl kell még egy messenger kliens, ajánlom az MSN-t vagy a Skype-ot. Szerintem a skype telefonálásra jobb, az msn meg chatelésre.


írd le mi az az instant net és még válaszolok.

2009. szept. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jajj, köszönöm, aranyos vagy nagyon :)

Hát tudod a pannonos usb-s bedugós net, ami ilyen kis picike doboz és villog egy kis led benne :)Amúgy úgy simán internetezni is halál lassú!

2009. szept. 2. 22:30
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs más lehetősége barátomnak, mert egy picike faluban lakik a hegyek közt, és nincs bevezetve a faluba az internet, csak így van lehetősége :(
2009. szept. 2. 22:31
 4/5 anonim ***** válasza:
ha sima netezésre is nagyon lassú akkor szerintem teljesen fölösleges megpróbálni mert nagyon akadozni fog a hang. nem fogjátok érteni egymást. sajnálom
2009. szept. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, már nagyon vártam :)Hát..akkor marad az msn :S
2009. szept. 3. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!