Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ti mennyi ideig vagy mekkora...

Ti mennyi ideig vagy mekkora arányig szoktatok egy letöltött torrentet seedelni?

Figyelt kérdés
2013. febr. 1. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
ha Ncore-rol van szó, akkor vagy 1 es arányig, vagy 48 órán át. Ez a minimum az ncore-on. De mindenhol más a megszabott határ h meddig kell vissza seed-elni.
2013. febr. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tudom mi a szabály, de én nem azt kérdeztem:)

Normális torrentező mindig nagyobb arányig osztja vissza mint a megszabott. Én arra vagyok kíváncsi ki-ki egyénileg meddig szokta.

2013. febr. 1. 17:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Jah, értem bocsánat. Én 6.7 megával tudok letölteni, szóval arányában egy közepes netem van. Be van állítva az utorrentbe hogy max 500 al töltsön fel. Szóval nem veszek észre gyorsaság beli különbséget a nettel kapcsolatosan. Így addig marad bent nálam egy torrent ameddig látom hogy töltik le rendesen. Ez átlagba 10 gb-os torrentnél, 2-3 as átlag, 1 gb-osnál kb 10-es átlagig hagyom bent. Ennél tovább nem szoktam bent hagyni mert nem tölt úgyse valamiért.
2013. febr. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Általában évekig (ameddig újra nem telepítem a gépem). :) De legalább 10-es arányig. Ami kissebb fájl (max 5 Gb) azt kb 40-60-as arányig. :D
2013. febr. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!