Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van-e arra lehetőség, hogy ha...

Van-e arra lehetőség, hogy ha egy e-mail fiókhoz többen is hozzáférnek, akkor a "vendégek" ne tehessenek kárt annak tartalmában és ne törölhessék azt?

Figyelt kérdés
2013. febr. 2. 10:28
 1/8 Golan Trevize ***** válasza:
Exchange szerveren (Outlook) van ilyen lehetőség, Lotus Dominon (Notes) is, szerintem máshol is megoldható.
2013. febr. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És hogy tudnék utánajárni a dolognak? A freemail-nál szeretném összehozni, de még az üzemeltetőkkel sem tudom felvenni a kapcsolatot.
2013. febr. 13. 14:00
 3/8 anonim ***** válasza:

változtass jelszót... és nem tudnak hozzáférni!

(aki ismeri a felhasználónév/jelszó párost, bármit megtehet a fiókban(-kal), akár véglegesen törölheti is!, sőt, ha a vendég megváltoztatja a jelszót és a jelszóemlékeztetőt+megad egy új e-mai címet is elérhetőségnej, Te sem férsz hozzá többé a fiókodhoz!!)

2013. febr. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Pj0tr ***** válasza:
Az ingyenes levelező kiszolgálókon nincsen vendég hozzáférés. Csak egy felhasználó 1 account.
2013. febr. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Tehát, ha megadom a jelszót a fiókhoz valakinek, akkor már nem biztos, hogy azt találom legközelebb, amit szeretnék.

Valami olyasmire gondoltam, mint egy írásvédett fájl, betekintésre megnyitható, de művelet vele nem hajtható végre. Nincs semmi alternatíva?

2013. febr. 13. 14:24
 6/8 anonim ***** válasza:

"Tehát, ha megadom a jelszót a fiókhoz valakinek, akkor már nem biztos, hogy azt találom legközelebb, amit szeretnék. "

...jobb esetben!

rosszabb, ha már semmit sem találsz, mert egyáltalán nem tudsz belépni abba a felhasználói fiókba, sőt azt az e-mail címmet, többet regisztrálni sem tudod.

2013. febr. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

NINCS semmilyen alternatíva!

akinek megadod, a felhasználónév/jelszó párost, azt csinál a fiókodban, fiókoddal amit csak akar!

(ez, így van minden ingyenes, e-mail szolgáltatónál, de a fizetősek 99%-ánál is! ... konkrétan, én egyet sem ismerek, ahol engedélyeznék a "vendégeket", de ez nem jelenti azt, hogy ilyen nem létezhet a NET-en. (csak nagyon kicsi rá az esély...)

2013. febr. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, reméltem, hogy van megoldás.
2013. febr. 14. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!