Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Imádok írni és úgy döntöttem...

Imádok írni és úgy döntöttem blogot índítok. Tipp, hogy milyen téma lenne népszerű? Vagy ti mit olvasnátok szívesen?

Figyelt kérdés
2013. febr. 2. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Amiről szívesen olvasnék:

Gyrokopter építési és berepülési tapasztalataid

Hibrid hajtású rakéta építési tapasztalataid

Pulzáló sugárhajtóművel kapcsolatos kísérleteid


Tudom, ezekre kevés ember kíváncsi, de ha találnék ilyen blogot, olvasnám, egyébként nem érdekelnek a nagyrészt semmitmondó blogok.

2013. febr. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:) sajnos ehhez nem értek...
2013. febr. 2. 19:50
 3/4 anonim válasza:
Ha a népszerűség miatt indítod, akkor a büdös életben nem lesz népszerű a blogod.
2013. febr. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Konkrétan nem azért! Nem azért, hogy én legyek népszerű. Hogy a blog legyen az! De, tudod, hiába írok, ha senki nem nézi, mert a TÉMA ismétlem a TÉMA nem népszerű. Mondjuk szeretek valamit, de abból van pár ember az egész világon aki kedveli! Mi a fenéért írnék arról? Biztos van olyan is ami engem is érdekel ill. másokat is és lenne értelme írnom, mert legalább tudom, hogy olvassák. Ennyi, kösz, ha nincs értelmes válasz csá.
2013. febr. 2. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!