Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem adja le rendesen a...

Miért nem adja le rendesen a teljes 60mbps-et a routerem?

Figyelt kérdés
Van egy TP-Link TL-WR1043ND routerem, a napokban kezdte azt csinálni hogy 60 helyett csak 22-23 mbps-t ad le a gépemnek (amiben egy: 150mbps TP link adapter van szintén [NEM USB-S]) és ez miért van ? próbáltam kiszedni igazgatni jobban meghúzni az antennákat a vevőn is és a routeren is. Mi lehet a probléma?

2013. febr. 3. 14:51
 1/4 P.O.C. ***** válasza:

Nézd meg, hogy véletlenül nem használják-e még a környéken azt a Wi-Fi csatornát ami te is használsz.

Ez a progi jó erre: [link]

Ugyan automatikus a csatornaválasztása a TP Link -nek, de én azt tapasztaltam, hogy ez egy halk sunyi kis fingot nem ér. Jobb a manuális választás.


Ha nem jönne be, nézz frissebb firmware -t a routerhez illetve frissebb driver -t az adapterhez.

2013. febr. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
BGN csatornán van tehát mind a 3-ra érvényes, a firmware nem rossz ötlet..
2013. febr. 3. 15:21
 3/4 anonim ***** válasza:
a bgn az nem a csatorna, számokat keress
2013. febr. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 P.O.C. ***** válasza:
"Channel" feliratot keress. A gyári beállítás: "Auto", ami mint már mondtam nem sokat ér, általában csak rák*rja az 1 -es csatornára.
2013. febr. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!