Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem értem mi lehet a gond.2...

Nem értem mi lehet a gond.2 megás netem van és csak 0.3 mb/s al tölti pedig a régi gépemen ugyanez a net volt csak a gép volt más 2mb/s al tudott tölteni?

Figyelt kérdés
minden driver telepítve van (win7 ultimate 64-bit) steam-en, torrrenten, speedtest.neten , és még sok helyen próbáltam és csak 0.3mb/s a régi gépemen meg ugyanezzel a nettel felment 2mb/s-ra is. (T-home)

#internet #2 megás a netem #win 7 64-bit
2013. febr. 3. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha két "megás" neted van, az 2Mbps sebességet jelent, ami 256 kBps, ami 0,25 MBps. Ha te 0,3-mal töltesz, akkor a maximum.


Ha pedig te 2 MBps-mal töltöttél, akkor a neted nem 2 Megabites sebességű. Mivel keverve vannak a mértékegységek a kérdésben, nehéz eldönteni hogy melyik is jó.


Ha Megabit, akkor Mbps kell, ha MegaByte, akkor MBps. Amit te írsz, a "mbps" nem helyes, ahogy a "megás" kifejezés sem, mert nem derül ki hogy bit vagy Byte-ról van szó, pedig köztük 8-as szorzó van.

2013. febr. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
bocs 20 megás netem van annyit vettünk a t-home -nál
2013. febr. 3. 15:10
 3/8 A kérdező kommentje:
0.3MB/S azaz 300kb/s és 2000kb/s -nak kéne lennie
2013. febr. 3. 15:12
 4/8 Osynho ***** válasza:
A 20megabites net 2,5mb/sec-es letöltési maximumot jelent.
2013. febr. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
tudom régen volt olyan sebesség is a régi gépemen
2013. febr. 3. 15:16
 6/8 pianoboy ***** válasza:

Szia.

Mi is T-HOME-osok vagyunk, és az utóbbi napokban az internet sebességünk a tizedére csökkent. Valószínűleg valami központi probléma lehet.. De használhatatlan az internet, és ami a durva, hogy akinek internettel kapcsolatos munkája van, az ilyen net mellett szinte semmit se tud csinálni.. Kíváncsi vagyok, hogy ha jönne a csekk és pl a 10000 Ft-ból csak 1000-et fizetnénk be, mennyire rinyálnának, ugyanis nem annyit kapunk, amennyit igényeltünk... szánalmas

2013. febr. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
pontosan ;D
2013. febr. 3. 15:18
 8/8 A kérdező kommentje:
20 megás netem van és ennyit kapok belőle ( más nem használja a netet) [link]
2013. febr. 3. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!